Kontakt/Współpraca

Jeżeli jakieś wydawnictwa, księgarnie, bądź portale literackie chciałyby nawiązać za mną współpracę, proszę o kontakt: klaudiamosciszko@op.pl lub decode.books4@gmail.com Postaram się odpisać jak najszybciej. Jakby ktoś chciał po prostu porozmawiać, poskarżyć się na coś lub zapytać o cokolwiek, także można napisać na te maile, nie gryzę i chętnie nawiążę nowe znajomości :)
Od razu zaznaczam, że książki o które nie prosiłam, a zostały do mnie wysłane, będę traktowała jako prezent i nie mam obowiązku pisać ich recenzji, a także odsyłać.
Moje recenzje odzwierciedlają moje uczucia dotyczące danej książki i nie zamierzam okłamywać swoich czytelników zachwalając powieść, jeżeli ktoś będzie tego wymagał. Taką współpracą zainteresowana nie jestem.

Współpracuję z:

 


http://literatura.juventum.pl/


Okazjonalna współpraca:

http://www.znak.com.pl/Dziękuję za zaufanie!

2 komentarze:

  1. Witam! Chciałam zapytać, czy mogłabym "przejąć" szablon (z Szablonownika) z twojego poprzedniego bloga. Proszę o odpowiedź na www.movies-bybubblegum.blogspot.com
    PS powodzenia przy prowadzeniu bloga

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do wyzwania Historia z TRUPEM

    http://hugekultura.blogspot.com/2014/01/wyzwanie-historia-z-trupem.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.