poniedziałek, 31 marca 2014

Podsumowanie marca

źródło
Dzisiaj bardzo krótko, ponieważ nie mam zbyt dużo czasu na wylewanie swych żali :)
Tak jak miesiąc temu narzekałam na luty, teraz ponarzekam na marzec. W nadmiarze obowiązków, prac domowych, nauki itd. nie miałam zbyt dużo czasu wolnego. Napisałam może dwie-trzy recenzje, ale to w sumie i tak dużo, jak na tak ciężki miesiąc. Nie był on pod żadnym względem dobry, ani tym książkowym, ani prywatnym. Mam wrażenie, że im bardziej się staram, tym gorzej mi wychodzi :( Czuję, że mimo egzaminów gimnazjalnych kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem. Przyszła już wiosna, co sprawia, że czuję się o wiele lepiej, a już 11 kwietnia rozpoczynają się III Targi Książki w Białymstoku! :) Już się nie mogę doczekać. Zjawię się na nich na pewno w sobotę :)
 1. "Balladyna" Juliusz Słowacki (160 stron)
 2. "Więzień Labiryntu" James Dashner (424 strony)
 3. "Ogień" Mats Starndberg, Sara B. Elfgren (696 stron)
 4. "Mąż zastępczy" Joanna M. Chmielewska (288 stron)
 5. "Mroczne umysły" Alexandra Bracken (456 stron)  
Z ilością książek nie jest źle, bo udało mi się przeczytać ich pięć. Nawet odejmując lekturę wychodzą cztery, czyli więcej niż w lutym :)
Liczba stron: 2024
Liczba stron na dzień: ok.65
Średnia ocen: 7,25
Liczba opublikowanych recenzji książek:3
Liczba opublikowanych recenzji filmów: 0
Liczba wszystkich wpisów na bloga: 5
Z mojej biblioteczki pochodzi niestety tylko jedna powieść, czyli Więzień Labiryntu, jedna to lektura ze szkolnej biblioteki, a pozostałe trzy to egzemplarze recenzenckie. W tym miesiącu niestety nie udało mi się przeczytać zbyt dużo własnych książek :(
Nie potrafię wybrać najlepszej książki, ponieważ wszystkie były dobre. Tylko Balladyna średnio mi się podobała.
W tym miesiącu udało mi się zapełnić wszystkie wolne półki i nie mam już gdzie ustawiać książek xD A to oznacza, że pod koniec kwietnia, albo na początku maja pokażę Wam swoją biblioteczkę :)
A jak u Was minął marzec?
Pozdrawiam!

9 komentarzy:

 1. Gratulacje :) również wybieram się na targi tylko jeszcze nie wybrałam w który dzień :) marzec miną przede wszystkim za szybko ! :) czytelniczo nawet ok :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Targi Książki w Białymstoku?! No i bym pewnie przegapiła ;) Dzięki serdeczne, może uda się dotrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Ci wyników! :))

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w tym miesiącu przeczytałam 3 książki, więc Twój wynik jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mój marcowy wynik to ok 10 - wiosna i choroby robią swoje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ! :) świetne wyniki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Więźnia labiryntu" i "Mroczne umysły" bardzo chciałabym przeczytać, a "Ogień" stoi na półce i grzecznie czeka, chyba powoli zaczyna się niecierpliwić... Gratuluje wyników, są bardzo dobre, lepsze od moich na pewno :) Miłego czytania w kwietniu :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Na mnie "Balladyna" wywołała jakieś wrażenie, bo do dziś ją pamiętam i parę scen, szczególnie końcowa. Ale nie pamiętam czy samo czytanie sprawiało mi przyjemność, kiedy to było! :) jednak sama w sobie historia jest dość fajna, hmm... może wrócę do niej kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.