sobota, 24 maja 2014

Zapowiedź: "Hopeless" Colleen Hoover

Autor: Colleen Hoover
Tytuł: Hopeless
Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.
"Hopeless" to znacznie więcej niż romans dla nastolatków. Dotyka trudnych tematów, odległych wspomnień i cierpienia tak potwornego, że zostało wyparte z pamięci.
http://www.goodreads.com/photo/author/5430144.Colleen_HooverColleen Hoover jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich autorek z gatunku New Adult. Napisała między innymi: "Losing Hope", "Finding Cinderella", "Slammed", "Point of Retreat", "This Girl".

Książka wyjdzie nakładem Wydawnictwa Otwartego już 18 czerwca. Ja już nie mogę się jej doczekać i marzę o jej przeczytaniu. Chyba od razu w dniu premiery polecę do księgarni :) Uwielbiam gatunek New Adult, Young Adult i czuję, że ta lektura poruszy moje serce :) Mam również na uwadze inne powieści tej autorki i chciałabym, aby wszystkie zostały wydane w Polsce.


6 komentarzy:

 1. Chyba jednak nie dla mnie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. mam wielką ochotę na tę ksiażkę! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. interesująca;) muszę przeczytać;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana okładka. Słyszałam wcześniej o tej książce i na pewno po nią sięgnę. ;)

  Pozdrawiam
  http://swiat-w-dloniach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna okładka, ale póki co nie jestem zainteresowana treścią.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.