piątek, 14 grudnia 2012

Wyniki konkursu!

W poniedziałek zakończył się konkurs, w którym można było wygrać "Zdradę" Danielle Steel. Nie będę was dłużej trzymać w niepewności. Oto wyniki:

"Zdrada" powędruje do...

Jasmine

Serdecznie gratuluję!! Oto jej wypowiedź:
W jesienne dni, ale także w te dni, które opiewają w smutek i łzy, lubię wziąć do ręki książkę, która mnie pocieszy. I nie mam tu na myśli zabawnych historii, ponieważ jakoś wtedy jeszcze mocniej odczuwam moje nieszczęście, a łzy lecą ciurkiem po moich policzkach, choć wcale tego nie chcę. Nie, w ponure dni, kiedy uśmiech nie chce dotknąć moich ust, wybieram szaleńczą fantastykę. Tam nigdy nie jest łatwo, zawsze można spotkać kogoś lub coś wyjątkowego (czasem wyjątkowo intrygującego, czasem wyjątkowo odrażającego i niebezpiecznego), a akcja mknie przez strony jak nigdzie indziej – jakby chcąc mnie wciągnąć tylko po to, bym nie miała czasu pomyśleć o czymkolwiek innym, czymkolwiek nieprzyjemnym. I za to szaleństwo właśnie uwielbiam fantastykę. Za tę nieprzewidywalność, wieczne zaskoczenie, którym mnie obdarza, tajemniczą atmosferę, dopalacz jakim jest dla mojej wyobraźni oraz zupełnie inny świat, do którego moje serce przenosi się, by odetchnąć od każdej prawdziwie złej przygody w rzeczywistym świecie.
Do Jasmine wysłałam już maila z informacją o wygranej :) Mam nadzieję, że będzie to miły świąteczny prezent ^^

8 komentarzy:

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.