niedziela, 13 lipca 2014

To już trzy lata!

Wstyd się przyznać, ale zapomniałam o urodzinach bloga xD Trzy lata minęły już 9 lipca, ale przez ostatnie tygodnie wcale o tym nie myślałam, ta data wypadła mi z głowy... Wakacje sprawiają, że zapominam o takich sprawach :)
Tym razem będzie krótko, bo nie ma sensu się rozpisywać. Dziękuję wszystkim czytelnikom za wsparcie, za to, że ciągle czytacie moje wpisy, mimo że ostatnio to wszystko zaniedbałam. Wiem, że w liceum będę miała jeszcze mniej czasu na pisanie, więc nawet nie będę obiecywać poprawy. Tak jak już informowałam was w podsumowaniu czerwca - zamierzam pisać recenzje tylko tych książek, o których mam coś do powiedzenia. Mam nadzieję, że dzięki temu jakość recenzji się poprawi. Teraz jeszcze będę wstawiać zaległe, te, które napisałam dawniej, ale o nich zapomniałam. Nie chcę, aby się zmarnowały. Ale niedługo pojawią się nowe. Możliwe że jutro uda mi się coś napisać o GNW :) A, i obiecywałam stos, pojawi się pewnie w tym tygodniu. I możliwe, że na wakacjach pojawi się kilka mini stosików, w których będę wam pokazywała książki, które przyniosłam z biblioteki :) Zamierzam teraz częściej je odwiedzać.
Jeszcze raz dziękuję wam za wszystko, mam nadzieję, że dotrwamy do czwartego roku ^^
Pozdrawiam!

14 komentarzy:

 1. I oby było tych lat więcej! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje i życzę dalszej wytrwałości :)
  Jak widzę nasze blogi powstały w tym samym roku tylko miesiące inne (ja październik)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, brawo, gratuluję wytrwałości i życzę kolejnego roczku. :)
  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, ja dziś mam 2 miesiące ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję tak wielkiej rocznicy! :) Życzę kolejnych, pozytywnych lat i samych dobrych tytułów. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejnych lat przepełnionych książkami!;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny staż bloga! Gratulacje!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zawsze miałem mało czasu na czytanie, ale na szczęście jeżdżę autobusem, więc coś czytam. Myślę, że dasz radę, a blog przetrwa kolejne trzy lata! Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba nigdy nie zwróciłam uwagi, że urodziny bloga są 9 lipca - w moje urodziny :D Ahh pamiętam Twoje początki, jeszcze na onecie, jakoś dość szybko się odnalazłyśmy w blogosferze :) Gratuluję wytrwałości, jak widać, mnie się nie udało, i życzę Ci dalszej weny do pisania!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.