niedziela, 30 czerwca 2013

Podsumowanie czerwca

Hej ;)
Rok szkolny już się skończył, rozpoczęły się upragnione wakacje, a mnie dopadło jakieś przygnębienie. Już dzisiaj jest lepiej, przez cały dzień czytałam, ale wcześniej nie mogłam sobie znaleźć żadnego zajęcia, nawet książka mnie nie zadowalała. Zawsze kiedy mam zbyt dużo wolnego czasu, to nie mam co ze sobą zrobić -.-
Ale przejdźmy do rzeczy... Czerwiec był niezłym miesiącem, pomimo tego, że miałam bardzo mało czasu na czytanie. Musiałam poprawić jeszcze kilka ocen, ale warto było, bo w piątek ze szkoły wyszłam z dużą satysfakcją. Jestem bardzo zadowolona ze swoich ocen :) Kilka dni temu pokazałam Wam swój najnowszy stosik, ale znowu nazbierało mi się kilka nowy książek. Coś czuję, że nowy stos pokaże się niedługo ^^
Moja skromna lista przeczytanych książek:
 1. "Sztuka uprawiania róż z kolcami" Margaret Dilloway (440 stron)
 2. "Zamek i klucz" Sarah Dessen (344 strony)
 3. "Drozdy. Dotyk przeznaczenia" Chuck Wendig (320 stron)
 4. "Klątwa tygrysa. Wyprawa" Colleen Houck (470 stron)
Wyprawę właśnie skończyłam. Na początku nie szło mi zbyt szybko, ale wczoraj tak się wciągnęłam, że błyskawicznie skończyłam czytać. No, może nie aż tak strasznie szybko... W książce jest bardzo malutka czcionka, co bardzo utrudnia mi czytanie. Już po godzinie, czy dwóch muszę przerywać, ponieważ bardzo bolą mnie oczy. Wczoraj zamierzałam czytać do późna, ale szybko padłam ze zmęczenia, dlatego skończyłam ją dopiero dzisiaj ;)
Liczba stron: 1574
Liczba stron na dzień: ok. 52
Średnia ocen przeczytanych książek: 7,25
Liczba opublikowanych recenzji książek: 6
Liczba opublikowanych recenzji filmów: 0
Liczba wszystkich wpisów na bloga: 9
Najgorsza książka to zdecydowanie Dotyk przeznaczenia, natomiast najlepsza to Sztuka uprawiania róż z kolcami, ale też Wyprawa :)
Ten miesiąc był niezły, ale liczę na to, że w lipcu będzie o wiele lepiej :) Pod względem kupionych książek z pewnością, ponieważ mam pod koniec miesiąca urodziny *.*
Oglądacie już 4 sezon Słodkich kłamstewek? Ja obejrzałam na razie pierwszy odcinek, a na razie dostępne są trzy. Był świetny <3 Czuję, że cały sezon będzie cudowny ;)
Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wyniku czytelniczego i szkolnego :)
  Miłego czytania !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję świetnego wyniku i życzę udanych wakacji ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. ja także w czerwcu przeczytałam tylko 4 książki - spadek duży z maja ale mam za dużo problemów i czytanie mi nie idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam teraz podobnie jak Ty... Kiedy mam tyle wolnego czasu, to aż nie wiem za co się zabrać.:)
  Świetny wynik i oby tak dalej.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dopiero mam w te wakacje zacząć oglądać PLL, lecz póki co musze nadrobić cały sezon Pamiętników Wampirów :)
  Gratuluję wyników!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.