piątek, 24 maja 2013

Zapowiedzi - "Wizje" Daniela Sacerdoti

WIZJE BĘDĄ CIĘ NĘKAĆ, DOPÓKI NIE PRZECZYTASZ "WIZJI" DANIELI SACERDOTI!

Autor: Daniela Sacerdoti
Tytuł: Wizje
Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.
Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.
Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…

Daniela Sacerordoti jest matką i pisarką. Urodziła się w Neapolu, a wychowała w małej wiosce we włoskich Alpach. Mieszka z mężem i synami nieopodal Glasgow. Nazywa siebie złodziejką czasu, ponieważ aby pisać, kradnie czas, gdy już wszyscy pójdą spać lub zanim się obudzą. Jest nauczycielką w szkole podstawowej, ale zdecydowała się zostać w domu z dziećmi. Uwielbia spędzać czas z synami, maluje z nimi, a poza tym czyta, co jej wpadnie w ręce i uwielbia pogawędki z przyjaciółkami. Ale lubi  także w samotności popuszczać wodzy fantazji i wymyślać różne historie.

Książka zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że okaże się bardzo dobra :) Lubię takie powieści, w których na bohaterów niebezpieczeństwo czyha na każdym progu. Już sam tytuł mnie intryguje, szkoda tylko, że w opisie nie ma żadnego nawiązania do wizji. A okładka jest wspaniała!
A Was ciekawi ta książka?
Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się intrygująco, chętnie bym się z nią zapoznała :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie zakupię :)
  [www.recenzenckiewypociny.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tej książki

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem strasznie ciekawa tej powieści

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.