wtorek, 20 sierpnia 2013

Wyniki konkursu urodzinowego

Dziesiątego sierpnia zakończył się urodzinowy konkurs. Należało podać mi link do recenzji książki, którą byście mi polecili. Zgłosiło się siedem osób. Szczerze mówiąc, liczyłam na większą ilość zgłoszeń, ale nawet przy tych siedmiu miałam trudności z wyborem zwycięzców, a jest ich dwóch. Miałam trzy, a nawet cztery recenzje, nad którymi się zastanawiałam. W wyborze trochę pomogła mi mama, która przeczytała te recenzje i wyraziła swoje zdanie na ich temat :) Ostateczny wybór jednak należał do mnie.
Przypomnę nagrody:
  • audiobook "Nowa ziemia" Julianna Baggott
  • "Karminowy szal" Joanna M. Chmielewska [nagroda ufundowana przez Wydawnictwo MG]

To już nie przedłużając, pierwsze miejsce zdobyła:

scatterflee

Jej recenzja "Wielkiego Marszu" bardzo mnie zachęciła. Teraz będę poszukiwać tej powieści, zapowiada się intrygująco. Recenzja była fajnie napisana i, co najważniejsze, przekonywała do lektury :)

Drugie miejsce zajęła:

Natalie Rosa

Napisała recenzję "Tam gdzie ty" Jodi Picoult. Nie czytałam żadnej książki tej autorki, ale kilka mam już na półce. Tę powieść miałam w planach, ale za bardzo jej nie poszukiwałam. Teraz, jak tylko będę miała okazję, kupię ją. Recenzja była bardzo zachęcająca i ciekawie przedstawiła książkę :)

Zwyciężczynie dostały już maile ode mnie, czekam na adresy do wysyłki :) Mam nadzieję, że nagrody się spodobają.
I tak, wiem, że wyniki miały być już dawno, ale ta data akurat tak wypadła, że miałam sporo do załatwienia i po prostu nie miałam już siły na przeczytanie tych siedmiu opinii. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ^^
Pozdrawiam!

6 komentarzy:

Dziękuję za przeczytanie recenzji. Jeżeli zapoznałeś/aś się już z omawianą pozycją, podziel się ze mną swoim zdaniem, tylko proszę, nie spoileruj innym.